סיפור בתמונה 2

הסיפור שמאחורי התמונה 2#

כשהרבי הסתובב למצלמה
📝מיומנו של ר' זלמן יפה (המצולם בתמונה):

ברבות השנים נעשו לי תמונות רבות ויפיפיות אצל הרבי, עם אשתי, וגם עם הנכדים והנינים, אך כולן תמונות פרופיל (מהצד) של הרבי. לא היו לי תמונות שהרבי מסתכל ישירות אל המצלמה.

כתבתי לרבי והסברתי שכל משפחתי ואלפי מכריי רוצים לראות את פני הרבי, ולא את הפרופיל.
הוספתי וכתבתי לרבי (לפני החלקות דולרים) שאהיה אסיר תודה אם ביום ראשון, כשאעבור לצידו של הרבי, הרבי יסתובב לשניה עם פניו אל המצלמה והזהרתי את הרב חיים ברוך הלברשטם (שהיה הצלם בחלוקת דולרים) שהתחננתי בפני הרבי לעשות זאת, ועליו להיות מוכן לתפוס ולצלם את הרגע.

והתוצאה מוגשת כאן לפניכם.
זו תמונה אחת מתוך בודדות ממש, שצולמו בחלוקות הדולרים ובהן הרבי מביט עם פניו למצלמה.


נקודות מכוונות להתוועדות המשפחתית🥃

🔴 אנו רואים איך הרבי מתייחס אפילו לבקשות קטנות ופעוטות של יהודים ואנחנו יכולים לתאר לעצמנו איזו הרגשה היתה לנו אם הרבי היה נענה כך לבקשותינו רגש עצום של אהבה לרבי והרבי באמת נענה לבקשותינו

🟠 האם היה לכולנו היה את האומץ לבקש דבר כזה מהרבי? (כנראה שלא) אבל מה שיש לנו כן, זה את האומץ לבקש מהרבי שיתגלה אלינו כמלך המשיח ויבוא כבר לגאול אותנו בקשה של ילד לאביו, בקשה של חסיד לרבו, בקשה פשוטה של אהבה ותחנונים, אנו מבקשים ויכולים לבקש זאת שאנחנו מכריזים את הכרזת הקודש "יחי אדוננו" (אפשר לבקש מהילדים להכריז)

🟢 על איזו מעשה טוב שלנו אנחנו נשמח שנוכל להגיד לרבי "רבי תסתכל!"?

***

בכל יום במהלך השבוע הקרוב תשלח בקבוצת הפעילות למשפחות של 'התאחדות החסידים' תמונה של הרבי שמאחוריה מסתתר סיפור מיוחד עם מסר של אהבה לרבי שמתאים לכל בני המשפחה, על מנת שההורים בבית יוכלו לספר אותו ולהתוועד עליו כהכנה ליו"ד י"א שבט


📱📱כאן ניתן להצטרף לקבוצה שקטה לקבלת הסיפורים

הצעת הגשת ההתוועדות במשפחה: להודיע בבית על מפגש משפחתי יומי בין 10 דקות במהלך המפגש לשים כיבוד קל על השולחן (תה / שוקו / וופלים) ולהזמין את המשפחה לשבת יחד. להציג את התמונה, לספר את הסיפור עם המסר המצורף ולעשות סביבו התוועדות משפחתית קצרה עם החלטות טובות כמתנה לרבי.


הגרלה ודו"ח לרבי: ניתן לדווח בטופס המצורף ואנו נכניס דו"ח לרבי עם כל המשתתפים. בין המדווחים תוגרל בע"ה תמונה גדולה של הרבי לסלון, אחת מתוך תמונות המבצע (לפי בחירת המשפחה הזוכה)