המשפחה נוסעת לרבי?

ב”התאחדות” דואגים לכם מא’ ועד ת’!

החלטתם, השקעתם והצלחתם להגשים את החלום ולנסוע לרבי בשנת הקהל עם כל המשפחה, האנשים והנשים והטף. עכשיו אתם מחפשים לנצל את הנסיעה בצורה משמעותית, כך שתשאיר חותם חסידי לכל השנים הבאות • ב”התאחדות החסידים” דואגים למשפחה החסידית, עם חבילת סיוע מקיפה של ליווי רוחני לנסיעה המשפחתית – במיוחד בשבילכם!

בארגון “התאחדות החסידים” עובדים מסביב לשעון על מנת להעניק למשפחה החסידית את כל הכלים הנדרשים כדי לצעוד בדרך המלך – בדרך ההתקשרות האיתנה לרבי מלך המשיח שליט”א. שורה ארוכה של מיזמים ופרסומים שיצאו לדרך – ועוד רבים וטובים שעל הפרק – מסייעים לאברך החסידי ולאישה החסידית בכל ענין שעולה על סדר היום, כך שייעשה בצורה החסידית והמתאימה ביותר לרצונו הקדוש של הרבי, היקר לנו כל כך.

בתחילת שנת הקהל, שבה הלהט החסידי מתגבר ומאות משפחות אנ”ש נוסעים בהמוניהם לרבי במאמץ ובמסירות ניכרת, סימנו ב”התאחדות” את היעד: לתת לכל משפחה חסידית את האפשרות לנצל את הנסיעה לרבי בצורה המשמעותית ביותר, באופן נגיש ושווה לכל נפש ולכל גיל.

הן מתחילת ההכנה לנסיעה, עובר לנסיעה עצמה ולשהות בבית משיח 770, חשבו ב”התאחדות” על צרכיהם של האנשים, הנשים והטף, והפיקו ערכה שבה מענה לכולם: קובץ הכנה ראשוני מסוגו שבו ליקוט מיוחד של מקורות, פתגמים וסיפורים בענייני התקשרות; קובץ לימוד לניצול הנסיעה עצמה מתורת הרבי ועניני גאולה ומשיח; מדריך מפורט לביקור ב-770 הגדוש בסיפורים, אפיזודות ורגעים מיוחדים בכל פינה בבית, ופנקס המלקט אגרות מיוחדות מהרבי ללימוד בכל עת.

הבשורה החדשנית שבערכת הליווי אינה רק בתכנים עצמם, אלא בעיקר בהתאמה שלהם לכל בני הבית, כך שללא ספק כל אחד מהם, מהקטן לגדול, יוכל למצוא חלקים השייכים אליו מתוך הערכה. אפילו הילדים הקטנים ביותר יוכלו ליהנות מהתכנים בליווי הוריהם.

“נסיעה משפחתית לרבי דורשת התארגנות ממושכת ויש עומס טבעי, אבל בתוך כל זה, מוכרחים להקדיש תשומת לב שלא יתפספס העיקר: זו הזדמנות של פעם בשבע שנים לקשר את המשפחה והילדים לרבי, ולעורר אצלם להט של התקשרות חזק כל כך שישפיע לכל חייהם”.

לרכישה >> כאן

לפרטים נוספים: 058-4601770

אהבתם? שתפו!

מצטרפים

למשפחת המנויים ומשתתפים בהגרלה על טיסה לרבי מידי חודש!

שאלה? כתבו לנו!