מנצחים את האויב! בידיים שלך

לקראת השנה החדשה, כאשר כל עם ישראל מתחיל את התורה מחדש, גם לך מגיע להתחיל את התורה מחדש, ובגדול! כל חסיד יודע את חשיבות לימוד המאמרים על-מנת להתקשר לרבי. 'הכתרתו' של הרבי נעשית במאמר!

היו שנים, פעם… בעבר הרחוק… היית יושב ולומד מאמר של הרבי, קצת מתאמץ, אבל מצליח. איזה עונג, איזו שמחה.

אבל היום… אתה רוצה ללמוד מאמר, אבל… עד שיש לך כמה דקות לפני התפילה ואתה מגיע לארון הספרים, אינך יודע איזה ספר לבחור. אין זמן לחפש בין כל הספרים ולנחש איזה מאמר יתאים לך כרגע.

מהיום זה לא צריך להשאר רק כהיסטוריה, אין צורך להתרפק רק על העבר. עכשיו זה בהישג היד שלך. עשינו את העבודה בשבילך! בחרנו בקפידה מאמר מתאים ומקווים שתוכל ללמוד אותו לעומק בעזרת חומרי העזר שלנו. מטרתנו היא להקל על העומס הזה ולהעמיד לרשותך מאמר מובנה, נגיש ומעשיר המאפשר לך פשוט להתעמק בתורתו של משיח.

כל מאמר מגיע עם מבוא, הסברים נחוצים וסיכום שיעזרו לך להבין את מהותו וליישם את תורתו בחיי היומיום שלך. כדי לשפר עוד יותר את חוויית הלמידה שלך, אנו מציעים גם שיעור קצר של כ-15 דקות על המאמר מאת הרב נחמיה גרייזמן.

אנו מאמינים שהפרויקט הזה אינו רק לימוד מאמר חד פעמי; פרויקט זה נועד להיות חוויה מתמשכת וסוחפת. נהיה כאן איתך, שבוע אחר שבוע, נציע הדרכה, הסברים וסיכומים כדי להגביר את הבנתך במאמר הנבחר. זו הזדמנות עבורך הן לחזק את הידע התורני-חסידי שלך, והן ובעיקר – לחזק את הקשר שלך עם הרבי.

כאשר אתה יוצא למסע הזה – נשמח לקבל את המשוב וההצעות שלך כדי להפוך את המתנה הזו לטובה עוד יותר.

אנו מקווים שהפרויקט הזה יהפוך לחלק בלתי נפרד מהחיים החסידיים שלך, ואנו מצפים לצעוד יחד איתך בנתיב זה עד ביאת גואל צדק, בהתגלותו של הרבי מלך המשיח שליט"א, תיכף ומיד ממש!

ללימוד המאמר >> כאן

לשמיעת שיעור סיכום מפי הרב נחמיה גרייזמן >> כאן. לשמיעת שיעור בדרייב >> לחצו כאן

אהבתם? שתפו!

מצטרפים

למשפחת המנויים ומשתתפים בהגרלה על טיסה לרבי מידי חודש!

שאלה? כתבו לנו!