זוכרים את ר' זושא, מתחזקים בהתקשרות לרבי!

קהל רב הגיע להתוועד ב'הקהל' מושקע לכבוד יום הבהיר י"א שבט ראש השנה להתקשרות ובקשר עם היארצייט הראשון של המשפיע השליח הרב זושא פוזנר ע"ה, בהתוועדות אחדות עוצמתית בביכנ"ס 'בית אריה' בלוד, ביוזמת המשפחה עם מוסדות 'התאחדות החסידים', התחזקו בהתקשרות ואהבה אמיתית לרבי מה"מ ולזירוז הגאולה.

באווירה מחשמלת של התוועדות חסידותית התרומם הקהל הגדול טפח מעל הקרקע, בבחי' והחי יתן אל לבו, להזכר ולהתעורר באותם נקודות אור שר' זושא היה נוגע בהם בהתוועדויותיו ושיעוריו, סביב שולחנות ערוכים בסעודת מצווה מבית קייטרינג ריבקין.

הוביל את ההתוועדות הרב יצחק אקסלרוד ראש ישיבה קטנה הבוכרים כפר חב"ד, בסגנונו השופע והנלבב.

לאחר הקרנת שיחת קודש מי"א שבט תשנ"ב,

בראש המתוועדים עמדו המרא דאתרא הרב ברוך בועז יורקוביץ', ורב העיר הרב מאיר ביטון.

סיפורים ששמע אישית ממנו סיפר הרב לוי קופציק שזכה להיות צמוד אליו בשנותיו האחרונות.

לאחר הקרנת וידאו מיוחד ומרגש מר' זושא, התוועדו בניו הרב יוסי, הרב מענדי והרב שמוליק, וחתנו ר' אורן פופר ששיתפו את הקהל מהזווית האישית על גדלותו בחסידישקייט והתקשרות ואהבה פנימית לרבי והתמסרותו המדהימה לשליחות באהבה לכל אחד.

הקהל פוצח בניגוני דביקות בהתעוררות הלב ואתה יכול פשוט לנשום אויר זך וטהור…

המשקה נפשך כמים וכל המשתתפים מרגישים את הנעימות והשמחה.

על המרקע מופיע קטע ממעמד קבלת המלכות העולמי בתשנ"ג לפני שלושים שנה והההתרגשות בקהל ניכרת, דמות קודשו של הרבי מלך המשיח מעודד את שירת האמונה הטהורה "יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד" והקהל במקום עומד על רגליו ושר מכל הלב.

כאן מוזמן לשתף את הקהל בנימה אישית הרב שימעלה פיזם מנכ"ל מוסדות התאחדות החסידים, בדבריו הקצרים משתף בזכות העצומה של העבודה בשליחות הקדושה בהכוונתו והדרכתו האישית של ר' זושא ע"ה ובפעולות שנעשו בשנה האחרונה לזכרו.

בסיום דבריו בישר בשורה טובה כי בקרוב יצא לדרך פרויקט ענק לע"נ הרב זושא ורעייתו יהודית פוזנר ע"ה של הקמת "התקשרות סנטר" – מרכז ענק שיתן את אותותיו בכל רחבי הארץ להתחזקות בהתקשרות לרבי מלך המשיח וקיום הוראותיו ולימוד תורתו ושיטתו בכל תחומי החיים.

המשפיעים הרב יוסף יצחק בוטמן, הרב יעקב זכריה קטן, הרב ארי קדם, הרב מענדי אשכנזי, הרב זושא גורליק, הרב לייזר אשכנזי ממשיכים להתוועד יחד עמוק אל תוך הלילה.

ר' מוטי ליפסקר הוזמן לשתף בלבביות על זושא שהוא הכיר והקהל התמוגג.

בתחושה של התרוממות רוח והתלהבות חמה יצאו המשתתפים להמשך עבודת השליחות לקבלת פני משיח בחיות מחודשת.

על הארגון ניצח בהצלחה הרב שניאור שחר מנהל אגף קהילות במוסדות התאחדות החסידים.

מדיה: אברימי אורן • מוזיקה: הת' מענדי גדסי • צילום: דוב בער הכטמן

אהבתם? שתפו!

מצטרפים

למשפחת המנויים ומשתתפים בהגרלה על טיסה לרבי מידי חודש!

שאלה? כתבו לנו!